2024 YILININ İLK İNDİRİMLERİNİ KAÇIRMA!
2024 YILI İNDİRİMLERİNİ KAÇIRMA WHATSAPP HATTI: 0850 309 94 69 2024 YILI İNDİRİMLERİNİ KAÇIRMA WHATSAPP HATTI: 0850 309 94 69 2024 YILI İNDİRİMLERİNİ KAÇIRMA WHATSAPP HATTI: 0850 309 94 69 2024 YILI İNDİRİMLERİNİ KAÇIRMA WHATSAPP HATTI: 0850 309 94 69

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişleriniz için belirlediğiniz adrese teslimat; ürün kargoya verildikten sonra 1-4 iş günü arasıdır. Varış gününde adresinizde bulunamazsanız kapınıza kargo şirketi tarafından ihbar notu bırakılır. Paketiniz kargo şirketinin şubesinde teslim almanız için 3 iş günü bekletilir. 3 iş günü neticesinde teslim alınmayan gönderileriniz Buticor'a iade edilir. Tarafımıza ulaşan ürünleriniz için sizinle iletişime geçilip adınıza tekrar gönderim yapılır. Sizinle irtibat kurulamazsa siparişiniz iptal edilerek, siparişinizin ücreti ödeme yaptığınız şekilde tarafınıza iade edilir.
Öncelikle buticor.com’e güncel e-mailinizle üye olmalı ve üye girişi yapmalısınız. Satın almak istediğiniz ürünü veya ürünleri sepetinize ekledikten sonra sipariş süreci boyunca buticor.com tarafından yönlendirileceksiniz. Sepetim sayfasından "Satın Al" tuşu ile bir sonraki aşamaya geçebilir, teslimat ve fatura adresi bilgilerinizi doldurduktan sonra, kargo seçeneğinden istediğiniz kargoyu seçip" Ödeme Bilgileri" ekranına gelerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

buticor.com’den sipariş verirken kredi kartı, banka kartı, eft, havale, kapıda ödeme seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

 

Kredi Kartı İle Ödeme:

Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde ödeme işlemleriniz, 128bit SSL güvenli şifreleme üzerinden aracısız olarak ödeme hizmet sağlayıcımız ve anlaşmalı olduğumuz bankalar tarafından gerçekleştirilir.

Ayrıca kredi kartı ile yapılan alışverişlerinizi 3D Secure uygulaması sayesinde güvenle yapabilirsiniz. Sizden başka kimse onayınız olmadan kredi kartınız ile alışveriş yapamaz.

 

Kapıda Ödeme:

"Kapıda Ödeme" seçeneğini kullanarak sipariş verebilirsiniz. Sipariş verirken kargo seçeneklerinden istediğiniz kargo firmasının kapıda nakit ve ya kredi kartı ödeme seçeneklerini seçerek işlem gerçekleştirebilirsiniz. Paketinizi teslim alırken ürün bedelini kargo kuryesine "nakit" ya da ''kredi kartı'' ile ödeyebilirsiniz. “Kapıda ödeme” alternatifi seçildiğinde sipariş tutarınıza ek olarak 16,99 tl “kapıda ödeme hizmet bedeli” yansıtılır. Hizmet bedeli kargo seçenekleri sayfasında yer almaktadır. Kapıda ödeme seçeneği en fazla 1000 TL’ye kadar olan siparişlerinizde geçerlidir. 1000 TL üzeri olan alışverişlerinizde kapıda ödeme seçeneği devre dışıdır.

1499 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir, ancak kapıda nakit ödeme seçeneği ile sipariş verdiyseniz kapıda ödeme bedeli olan 16,99 tl toplam tutara eklenir.

 

Ürünleri sepetinize ekledikten sonra son aşamada kargo ücretlerini görebilirsiniz.

Ürünleri iade veya isteğe bağlı değişimlerde dönüş kargo ücreti tarafınıza ait olmaktadır.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...